Beschrijving
Klussers opgelet, Braakven 110 is een karakteristieke woning op een unieke locatie in het centrum van Berlicum. Zo bevind het Mercuriusplein met diverse winkels en horecavoorzieningen op loopafstand. In de directe omgeving zijn er meerdere basisscholen en speelvoorzieningen voor kinderen. Het betreft een vooroorlogse 2 onder 1 kap woning uit 1935 met royale tuin op het zuidwesten. De woning heeft een speelse indeling met voor- en achterkamer, erker, granitovloer en een serre richting de achtertuin. Als je de woning wat aandacht geeft dan is de Braakven 110 een unieke woonkans met een centrale ligging in Berlicum.
Kenmerken:
- Een perceel van 325 m2 met de tuin op het zuidwesten.
- Gebruiksoppervlakte wonen van 102 m2
- Een 2 onder 1 kap woning uit 1935
- Karakteristieke elementen zoals granito vloer en glas in lood
- Energielabel E met gedeeltelijk dubbel glas en dakisolatie
- Eigen oprit met parkeermogelijkheid voor meerdere auto’s.
- Royale tuin op het zuidwesten met een houten berging en overkapping
- Op loopafstand van het Mercurius plein met diverse winkels en horecavoorzieningen
- Meerdere basisscholen en speeltuintjes in de direct omgeving
- ’s-Hertogenbosch goed bereikbaar
Indeling:
De woning is te betreden aan de voorzijde waar je meteen karakteristieke elementen uit de bouwperiode van de woning ziet. Zo zit er glas in loodwerk in de ramen en heeft de hal een granito vloer. In de hal is erg ruim opgezet en hier bevindt zich de meterkast. Vanuit de hal is de toegang naar de voorkamer en de achterkamer. De voor- en achterkamer worden gescheiden door ensuite deuren die in de muur weggewerkt zijn. Aan de voorzijde van de woning zorgt een erker voor prettig veel lichtinval. Tussen de voor- en achterkamer is een rookkanaal wat de mogelijkheid tot het plaatsen van een haard geeft. Aan de achterzijde van de woning is er een serre aangebouwd waar je veel van de tuin kunt genieten. De keuken is eenvoudig ingericht met een gaskookplaat en afzuigkap. In de keuken is er de toegang naar de kelder voor provisieruimte. Na de keuken kom je in de bijkeuken met de opstelplaats voor de C.V.-ketel (2012 in eigendom) en het witgoed. In de bijkeuken is een net toilet gesitueerd en een eenvoudige badkamer met douche en wastafelmeubel. Via de bijkeuken kun je naar de achtertuin op een terras.
De eerste verdieping van de woning is toegankelijk door middel van een vaste trap. Op de eerste verdieping zitten 3 ruime slaapkamers. Aan de voorzijde en achterzijde van de woning zit een dakkapel. De 1e verdieping kan worden verruimd door een uitbouw op de aanbouw van de woning om zo meer slaapkamers of eventueel een badkamer op de eerste verdieping te creëren. Met een losse trap is er nog bergruimte op de vliering.
Tuin:
De woning heeft een voortuin, eigen oprit en achtertuin met een houten berging en overkapping. De tuin heeft een terras en een gazon met terrastegels naar de berging achter in de tuin. Aangebouwd aan de berging zit een overkapping waar je beschut samen kunt zijn in de buitenlucht.
Omgeving:
De woning ligt centraal in Berlicum dicht bij het Mercuriusplein met diverse winkels en voorzieningen. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand en is er kinderopvang. Berlicum heeft voor jong en oud gezellige sportverenigingen en zwembad. In de omgeving van Berlicum is er veel mooie natuur waar je heerlijk kunt wandelen en fietsen zoals aan de Aa- Beekdal en Engelensteden. Als je een middag wilt shoppen is de bourgondische stad ’s-Hertogenbosch goed bereikbaar met fiets, auto en bus. Andere grote steden zijn goed bereikbaar door middel van de A2, A59 en de provinciale weg langs het kanaal.
Kortom is dit een woning die zeker een bezichtiging waard is om te kijken wat deze unieke locatie voor mogelijkheden biedt.